Kategori

 

Nom Oto – Kargo İşlemleri 

 

YURT İÇİ

 

Sipariş formunda belirtmiş olduğunuz ürünler, özenle hazırlanır ve hava muhalefeti, düşme vb. olumsuzluklara karşı paketlemesinde hassasiyet gösterilir.

E-Ticaret sitemize saat 16:00’dan önce vermiş olduğunuz siparişler, aynı gün içerisinde anlaşmalı olduğumuz Yurtiçi Kargoya teslim edilmektedir.

Not: Tedariki zaman alabilecek bazı ürünler için Yurt içi için kargo teslim süresi 3-5 iş gününe kadar uzayabilir. Bu tip ürünler sepetinizde ise arkadaşlarımız sizinle iletişime geçeceklerdir. 

Telefonunuza gelecek olan “Sipariş Alınmıştır” mesajının ardından Yurtiçi Kargo Takip Numaranız en kısa sürede mesaj kutunuza düşer. Böylelikle Nom Oto dan satın almış olduğunuz ürün veya ürünlerin adresinize gelene kadar olan yolculuğunu takip edebilirsiniz.

YURT DIŞI

Nom Oto olarak dünyanın her yerine PTT Kargo ile ürün gönderebilmekteyiz. Yurtdışı kargoların tahmini teslim süresi ortalama (Uçakla) 10-15 gündür. 

İyi alışverişler…

ÖNEMLİ !

Kargoyu teslim alacağınız sırada zarar gördüğünü düşündüğünüz paketleri, kargo  firma yetkilisi önünde açıp kontrol ediniz. Şayet üründe bir hasar söz konusu ise kargo firmasına tutanak tutturunuz ve ürünü teslim almayınız. 

Hemen 549 311 91 75 Whatsapp Perakende Hattımıza; Hasarlı ürün görseli ile beraber konuyla ilgili bilgilendirmeyi yapabilirsiniz.

Bu işlemleri gerçekleştirdikten sonra yetkili personelimiz en kısa zamanda teslimatın tekrarlanmasını sağlayacaktır.

loader
Sosyal Medya
 • Facebook
 • Twitter
 • İnstagram
 • Youtube
 • Pinterest
 • Linkedin
 • İkitelli Organize Sanayi Bölgesi Bağcılar Güngören Sanayi Sitesi 21. Sokak No 19 Başakşehir / İstanbul
  mapkroki
  Whatsapp
  ssl© 2023 renaultparca.com tüm hakları saklıdır. Tüm üyelik bilgileriniz comodo SSL Sertifikası ile koruma altında!